Zapraszamy na kiermasz adwentowy, który odbędzie się w przy naszym kościele w niedzielę 3 grudnia, w godz. od 7:00 do 12:30

Ręcznie robione wieńce adwentowe oraz ozdoby świąteczne, paczuszki z siankiem na stół wigilijny, kartki świąteczne oraz domowe ciasta przygotowują dzieci z grupy "Kawałek Nieba" oraz ich rodzice wraz z ks. Kamilem. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na działanie grup dziecięco-młodzieżowych Parafii.

Za wszelkie wsparcie już teraz dziękujemy!

Rozpoczęliśmy w Kościele okres radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie - Adwent. Warto się więc dobrze duchowo przygotować do przeżycia nadchodzących Świąt.

Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci na Msze św. roratnie, które będą sprawowane w naszym kościele od poniedziałku do piątku o 17:00 – w tym roku naszym przewodnikiem po adwentowych ścieżkach będzie św. Franciszek. To on zaprasza nas na: "Franciszkowy plac budowy". A co to za plac budowy? Podpowiemy tylko, że Św. Franciszek jako pierwszy w historii wybudował bożonarodzeniową stajenkę - i chyba już wszystko jasne! Kochanych rodziców prosimy, aby zaopatrzyli swoje dzieci w lampiony.

Natomiast w adwentowe środy i piątki o 18:30 zapraszamy na roraty dla dorosłych, które poprowadzi ks. Kamil – nasz wikary. Przewodnim tematem roratnich spotkań będą rozważania dotyczące: "Pięciu warunków dobrej spowiedzi". Uczyliśmy się ich przed Pierwszą Komunią, a może warto je sobie na nowo przypomnieć i odkryć ich role w przeżyciu dobrej spowiedzi... Przed każdą Mszą św. będzie można się zaopatrzyć w świecę, która zastąpi roratni lampion.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w roratach i życzymy dobrego przeżycia tegorocznego Adwentu!

Wolne terminy Mszy św.

Naciśnij "więcej", aby przejść do strony i sprawdzić najbliższe, wolne intencje. Lista jest aktualizowana na bieżąco.

więcej

W ramach kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na 2024 rok. 

Prosimy, aby w pierwszej kolejności pamiętać o Mszach św. jubileuszowych, urodzinowych, rocznicowych. 

Są jeszcze wolne intencje mszalne na ten rok kalendarzowy, które prosimy zamawiać w kancelarii.

Kliknij, aby przejść: Terminy wolnych Mszy św. w roku 2023