NIEDZIELA

23.02.2020

VII Zwykła

7:30

Za ++ rodziców Stanisławę i Edwarda oraz braci Zenona i Jana Stefańskich

9:15

Za + Eugenię Swoboda w r. śm.

11:00

Za + Alfonsa Kowolik w 3 r. śm. i ++ z rodziny

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego i cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu

16:00

Za ++ rodziców Krystynę i Eugeniusza Prandzioch

Poniedziałek

24.02.2020

Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

7:00

Za + Jerzego Śmiałkowskiego – Msza św. ofiarowana od sąsiadów z ulicy Droniowickiej

17:00

Za + Leszka Wachowskiego – Msza św. ofiarowana od rodziny Sikorskich

Wtorek

25.02.2020

Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

7:00

16:00

Różaniec i Koronka do Miłosierdzia Bożego

17:00

Do Bożej Op. przez wstaw. Św. Jana Pawła II w int. Ojca św., Kapłanów, Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji „Trwam”, ofiarodawców, pracowników oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Bp Wilhelma Pluty

Nowenna do MBNP

Środa

26.02.2020

Popielcowa

7:00

W intencji parafian

9:15

Za + Danutę Plaza w 30 dni po śm.

16:00

Za ++ rodziców Zofię i Stanisława Hoba, Monikę i Ryszarda Czubała, zięcia Sławomira, dziadków z obu stron i ++ z pokrew.

17:15

Za ++ Pelagię i Franciszka Kuboszek

Czwartek

27.02.2020

7:00

17:00

Za + Jacka Jachymczaka z ok. ur.

Piątek

28.02.2020

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiace i bliskie wybawienia /intencja ze skarbonki/

17:00

Do Bożej Op. o łaskę nieba dla + Jacka Ledwo w 5 r. śm.

Droga Krzyżowa

Sobota

29.02.2020

7:00

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego i okazja do sakramentu pokuty i pojednania

16:00

Do Bożej Op. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błog. i zdrowie dla Beaty z ok. ur., syna Igora i całej rodziny Krysiak i Leszczyński

NIEDZIELA

1.03.2020

I Wielkiego Postu

7:30

Za ++ Emiliana Palenga w 6 r. śm., Marię Palenga, dziadków z obu stron, Gertrudę Szulc, Krystynę Świerczok i wszystkich ++ z rodzin Palenga, Dylong, Smolarek

9:15

Do Bożej Op. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błog. i zdrowie dla Heleny Szejok z ok. 89 r. ur. i całej rodziny

11:00

Za ++ matkę Zofię Skrobisz, ojca Ludwika, dziadków z obu stron i ++ z rodziny Doleżych

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

16:00

Za ++ ojca Józefa Szczęsny z ok. ur., mamę Cecylię oraz ++ z pkrew.